Pro školy, školky, družiny a knihovny.

Nabízím tato témata:
• dinosauři
• jak vzniká kniha
• opylovači

Reference

ZŠ a MŠ Počepice, MŠ Velký Osek, ZŠ Štefcova Hradec Králové, 1. ZŠ Sedlčany, knihovna Kolín, knihovna Pardubice, MŠ Pastelka Pardubice, MŠ Jestřábí Lhota, ZŠ Láň Rychnov nad Kněžnou,ZŠ Otokara Chlupa Praha, MŠ Moravské Knínice, MŠ V Domcích Trutnov, ZŠ a MŠ Oslavice ad

Beseda s paní spisovatelkou Markétou Vítkovou, která proběhla v naší Krajské knihovně v Pardubicích, byla velmi povedená. Byla určena pro děti z mateřské školky. Paní Vítková představila dětem svoji knihu o životě pravěkých dinosaurů „Dinosaurům v patách“.

Děti se dozvěděly zajímavé informace a poznaly různé druhy pravěkých ještěrů. Protože nás beseda všechny zaujala, v odpoledních hodinách jsme připravily na toto téma i výtvarnou dílnu. Děti si vymodelovaly jednotlivé figurky dinosaurů a namalovaly krásné obrázky.

Blanka Skalická, dětské oddělení
Krajská knihovna Pardubice

Beseda o tom, jak vzniká kniha, leden 2020

Líbila se nám připravenost přednášející, dokázala velice dobře zaujmout dětské i dospělé posluchače, milé a příjemné vystupování, ukázka již vydaných knížek. Moc se nám to líbilo.

Lenka Štveráčková
Základní škola a mateřská škola Oslavice

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za besedu o opylovačích pro mou 1. A.

Bylo to velmi poutavé a pro děti uděláno zábavnou a hravou formou. Oceňuji herecký talent paní Vítkové a okamžité navázání kontaktu s dětmi. Byla jsem nadšená z krásných pomůcek a materiálů k tématu. Prostě jedním slovem PARÁDA.

Děkuji. S pozdravem

Ivana Bartoňová, třídní 1. A, ZŠ Horníkova, Brno, Líšeň

Chcete ve své škole také uspořádat besedu?
Potřebujete více informací? Napište mi:

Kontakt: detskeknihy@email.cz
Markéta Vítková